سفارش تبلیغ
صبا

سرزمین مِه وخورشید (خورشیدگام سبز)
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

رای پاک به آینده روشن

انتخابات شهرستان رودبار


[ جمعه 95/2/10 ] [ 5:32 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]

به نا م خدا

من یک چهارمحلی ام

من یک چهارمحلی ام ، همانجا که حتی نامش از تفاوتها آمده است همانجا که فلسفه وجودیش را در تجمیع سنت ها و باورهای متفاوت و در کنار هم بودن معنا میکنند. قریب سه دهه است که دراین در کنار هم بودن ، درک متقابل و احترام به هم نوع را سرلوحه مشق شبم کرده و در این سالها چه خوب آموخته ام که باید برای هدفهای بزرگتر با هم شد و از تفرقه و بیهودگی دست شست. حالا تا آنجا بر این عقیده پیش رفته ام که  نه تنها برایم چهارمحل دیگر 4محل نیست و همگی خود را یک خانواده می دانیم بلکه دیگر مردمان بخش ها و شهرهای شهرستانم برایم تفاوتی با مردمان روستایم ندارند. به جرات میتوانم بگویم برایم وطن یعنی آب و خاک شهرستان رودبار و تفاوتی نمی کند اگر در شهر آفتاب(لوشان) ، شهر باد و مهربانی (منجیل) باشم و یا شهر شکوفه های زیتون (رودبار) و یا شهر سپیدرود و بجارهای جلگه ای (رستم آباد وتوتکابن) و یا در شهرقدمگاه خورشید ( بره سر) یا اینکه از میان درختان بی مثال گردوی (جیرنده) و...  باشم.  من در هرکجا باشم وطنم را معنا میکنم « شهرستان رودبار»

 آنگاه که ظهر جمعه ( دهم اردیبهشت 95 ) مسجد طاهریه منجیل را برای ادای وظیفه و شرکت در مرحله دوم انتخابات برگزیدم تنها به این دلیل بود که بگویم « وطن یعنی همه جای این سرزمین پاک»

  در اینجاا یاد گرفته ام برای اهداف بزرگتر باید گذشت و خود را در کنار دیگران گذاشت و عبور کرد.پیله تهی [من] را درید و به دنیای بزرگ [ما ] رسید و این [خود] را در کنار دیگران حل کرد. من شهرستانم را نمونه ای بزرگتر از یک چهارمحل می دانم با هفت شهر و چند صد روستا که تنها یک معنا برایش دارم و آن وطن است با فرصت های فراوانی برای پیشرفت و توسعه .

 چهارمحل یک نماد است نمادی از شهرستان مان که این نکته را می گوید، رودبار  ما با تمام این تفاوتها  میتواند به یگانگی برسد . یگانگی که در این روزهای انتخابات  در جایجای آن و در تمام شهرها و روستاهای آن قابل مشاهده  بود . ما میتوانیم این باهم بودن و یگانگی را برای پیشرفت شهرستان مان و در میان خود  نهادینه کنیم و چون هنجاری اجتماعی از آن محافظت کنیم.

 بیایید تفاوت ها را فرصتی برای تعامل ها و پیشرفت بدانیم و تعصب های بیهود را آنچنان کنار بگذاریم که دیگران ما را تنها با یک نشان بخوانند و بدانند که اینجا « رودبار» تنها خرد است که در میان مردم تصمیم میگیرد و شایستگی را در انتخاب دارد نه تعصب و تفاوت های ساخته شده و بی پایان. به امید فردایی نیکو

 با تشکر :مجتبی رنجکش


[ جمعه 95/2/10 ] [ 5:30 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]

گیل خبر/ گزارش تصویری استقبال اهالی خورگام رودبار از دکتر منوچهر جمالی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
photo_2016-04-26_15-30-04
[ پنج شنبه 95/2/9 ] [ 10:59 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]

اکنون هنگامه حماسه و حضوری دیگر است، با او همراه می شویم؛ آمده است در امتداد امید…

اکبرسرودیا.سرودی- چهره اش خیس بارش جنگل های رحمت آباد و عمارلوست، دوان کودکی اش را در کنار روستانشینان تپه های مارلیک سپری کرده وجوانی اش را در لوشان، آنطور که می گوید الفبای فرهنگ و دانش را در کنار مردم خونگرم شهر آفتاب آموخته است، هنوز صمیمّیت روستائی اش را دارد، از خانواده ای معمولی در متن همین مردم بزرگ شده، اشراف زاده نیست و از اینکه کارگر زاده است افتخار می کند. دکتر منوچهر هنوز هم پسر همان “مشت علی” کارگر ساده معدن ذغال سنگ سنگرود است که برای لقمه ای نان حلال صبح گاهان تا شب تیشه بر سنگ می کوبید. با شادی مردم شاد بوده و در غم آنها گریه کرده؛ با هنر و موسیقی بیگانه نیست؛ طبابت را انتخاب کرد زیرا زخم های مردمی جا مانده از هجوم سقف و دیوار آزارش می داد.

جناب دکتر، زمین های ما تشنه است و باغات ما بی بر، آفت مگس زیتون امان از کشاورز ما بریده؛  منجیل در کنار سد سفیدرود تشنه مانده، لوشان در آفتاب بی مهری مسئولان می سوزد و رودبار واژه ای غریب است در ردیف بودجه های استانی؛ دلم سخت گرفته، گوئی دیگر دعای مادران به سجاده نشسته هم افاقه  نمی کند؛ با این همه به امامزاده طاهر و فیلده، به محمد حنفیه و شاه شهیدان سوگند خورده ایم که از حرکت باز نمانیم و همچون سفیدرود تا دریا جاری باشیم.

 اکنون هنگامه حماسه و حضوری دیگر است، با او همراه می شویم؛ آمده است در امتداد امید… با همان عهد پیشین، رئیس اسبق بیمارستان های رودبار و منجیل و پزشک نمونه استان در مرکز درمانی پورسینای رشت در کارنامه خود نوکری مردم را افتخار می داند. می گوید در سرزمینش که نعمت های خدادادی فراوان است نباید صدای سکه صدقه رهگذران دل نیازمندی را بلرزاند، دستهایش اما شفا بخش است بر روی نبض دردمندان که برق امید را در نگاهشان زنده می کند؛ اینک همشهریان عزیز و ارجمند، یاوران تدبیر و امید آیا وقت آن نرسیده از خود بپرسیم وقتی کمی آن طرف تر مردم شهری با یک میلیون جمعیت به پاس خدمات صادقانه اش به او اعتماد می کنند و وی را بعنوان نماینده خود برای عضویت در شورای کلان شهر رشت برمی گزینند آیا همین مقدار کافی نیست تا ما هم بعنوان فرزند این آب وخاک به او اعتماد کنیم و در دهم اردیبهشت بر روی برگه های رای بنویسیم “رای ما دکتر جمالی”


[ دوشنبه 95/2/6 ] [ 6:32 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]
ما به دکتر جمالی و دکتر جمالی ها نیاز داریم
ما به دکتر جمالی و دکتر جمالی ها نیاز داریم تا بتوانیم آن تعهد ملی و میثاق مان را دنبال نماییم تا کشور در مسیری که از24 خرداد 92 شروع شد ان شالله با شتاب خوب در گام های بعدی جلو برود

دکتر محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم که امروز یکشنبه به استان گیلان سفر کرد، با حضور در سالن سینما زیتون رودبار حمایت خود را از دکتر منوچهر جمالی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان رودبار را اعلام نمود. در ادامه متن کامل سخنان دکتر عارف را از نظر خواهید گذراند. عارف

پیام مردم کشور ما و شما گیلانیان عزیز در انتخابات تغییر بود. تغییر در چارچوب قانون اساسی و برای حاکمیت ارزش ها و پاسخ به مطالبات مردم.
گام اول شما تغییر در قوه مجریه بود که این گام را بخوبی برداشتید و امروز خدا را شاکر هستیم که دولت تدبیر و امید علیرغم همه مشکلات و گرفتاری های باقیمانده از دوره قبل محکم در مسیر پاسخگویی به نیازهای مردم جلو می رود. مشکلات زیاد است و اگر ما روند کار دولت را ببینیم باید اذعان کینم که دولت موفق بوده است.
گام دوم تغییر در قوه مقننه بوده است، که نگاه مردم تشکیل مجلسی همسو با دولت و همراه با مردم بود.
مجلسی که دغدغه اصلی آن مطالبه مشکلات مردم باشد. همه می دانیم امروز مطالبات مردم در وهله اول مسائل اقتصادی، معشیت مردم، اشتغال جوانان، رونق اقتصادی، کاهش تورم و در مرحله بعد مقابله با آسیب های اجتماعی همانند اعتیاد و آمار طلاق است که درحال بالا رفتن است و سن ازدواج بالاست که عموم آسیب های اجتماعی ریشه در بیکاری و فقر دارد. این پیام مردم در انتخابات بود.
خوشحالم که به استحضار مردم شهرستان رودبار برسانم که با این نگاهی شما بر ما تکلیف نمودید و این راهبردی که برای ما ترسیم نمدید شعار خود را آرامش ، امید و رونق اقتصادی قرار دادیم.
شرط موفقیت دولت شرطی است که در راستای مطالبات مردم و پاسخگویی به نیازهای آنها و خون شهدای گرانقدرمان است.
امید در ذات یک مومن است، باید به آینده امیداوار بود آینه با نشاط و پیشرفت برای کشور در عین حال توجه به اولویت اصلی،  رونق اقتصادی و خوشحال هستیم که در برنامه اقتصادی خود اولین و مهمترین برنامه خود را اقتصاد مقاومتی تدارک دیده بودیم که امسال مقام معظم رهبری اقدام و عمل را در اقتصاد مقاومتی نامگذاری کردند.
اقدام و عملی که ما بر این باوریم با همراهی و همکاری مجلس و دولت تحقق پیدا می کند. ما برای اینکه اقدام عملی را در این بخش داشته باشیم باید مجلسی همراه و همگام با دولت و مردم داشته باشیم . این رویکردی بود که ما در برنامه خودمان آن را تدارک دیدیم.

14
البته بارها اشاره نمودیم مجلس باید از حق نظارت خود برای پیشبرد امور حداکثر استفاده را نموده و دستگاههای اجرایی با نظارت قوی و نقد مشوقانه باید کمک بشوند تا این راه را بهتر طی نمایند. این مسیری بود که ما ترسیم نمودیم و شما مردم  عزیز در مرحله اول در هفتم اسفند به این مسیر پاسخ مثبت دادید و قبول کردید که این مسیری که ما دنبال می کنیم مسیر صحیحی است.
ما می توانیم در اکثر نقاط کشور حماسه ای را که مردم در هفتم اسفند خلق کردند را ذکر نماییم. حماسه ای بسیار بیادماندنی و اعتمادی که به فرزندان انقلاب، گفتمان اصلاحات و جوانان اصلاح طلبی که در همه صحنه  های انقلاب در خط مقدم حضور داشتند. شما فقط اگر پاسخی را که مردم تهران به این گفتمان دادند را تحلیل کنید از یک طرف عظمت مردم کشورمان را می بینید که در تهران برای اولین بار انتخابات یک مرحله ای می شود و برای اولین مردم تهران به یک لیست بطور کامل رای دادند که این تکلیف بزرگی برای ما است و ما آن را با تمام وجودمان درک می کنیم و می دانیم در چه مسیری گام برداشته ایم و می دانیم در چه مسیری باید با هدایت رهبر معظم انقلاب و به پشتوانه مردم عزیز کشورمان و به اتکای خداوند متعال گام باید برداریم و مطمئن هستیم که به یاری خداوند در این مسیر موفق خواهیم بود.

به شرطی که مردم عزیز کشورمان بخصوص شما عزیزان در جمعه آینده جدی تر و با نشاط تر از مرحله اول در پای صندوق های رای حضور یابید و گمان نکنید که در مرحله دوم رقابت کمتر و کمرنگ تر می باشد و به میدان نمی رویم، تک تک رای های شما موثر و لازم است. با خود نگوییم دکتر جمالی رای می آورد. آرای بالا برای نماینده شما پشتوانه ای محکم است تا بتواند مطالبات بحق شما که بخش مهمی از آن را دکتر منوچهر جمالی اشاره کردند را در مجلس شورای اسلامی درخواست و پیگیری نماید.

این ظرفیت در مجلس آینده وجود دارد که دغدغه ها و مشکلات مردم را با همکاری نمایندگان مجمع استانی و خود نماینده شهرستان و کل مجلس پیگیری کند. بنابراین برای ما در  وهله اول تک تک آرای مردم برایمان ارزشمند است و خواهش میکنم از شما این است که همه خانواده در ساعات اولیه رای  گیری در پای صندوق های رای حاضر شوید و دیگران را برای حضور پرشور در انتخابات تشویق نمایید. و کسانی که می گویند مرحله دوم خیلی تاثیر ندارد نه اینطور نیست ما نیاز داریم و می خواهیم شما حماسه هفت اسفند را تکمیل نمایید و یک حماسه ماندگار در کشورمان ان شاالله و در ادامه این راه تکرار این حماسه تبدیل بشود.

عارف-جمالی2
مهمترین مسئله  ما حضور شما در پای صندوقهای رای است و خواهش میکنم اعتماد کنید به گفتمان اصلاحات و ائتلاف امید. افراد با وسواس بیش از حد چه در مرحله اول و چه در مرحله دوم انتخاب شدند. تلاش شد برجسته ترین، شایسته ترین و متعهدترین و دلسوزترین جوانان و مردان این سرزمین در این لیست قرار بگیرند و بارها اشاره کرده ام به این عزیزان افتخار می کنم.  این افراد درد آشنا و با دغدغه برای پیشرفت  و تعالی کشور هستند. ان شاالله با رای خود به برادر عزیزمان دکتر منوچهر جمالی  هم ایشان را در رفع مشکلات و مسائل شهرستان، استان و منطقه را کمک می کنید و هم ما را در پیشبرد راهبردهای ملی و دراز مدت لیست امید را یاری خواهید نمود.
الان که که مردم به ما اعتماد کرده اند به میثاقی که بسته ایم پایبند هستیم و حتی مصمم تر از گذشته ان شاالله آن مسیر را ادامه خواهیم داد و ما به دکتر جمالی و دکتر جمالی ها نیاز داریم تا بتوانیم آن تعهد ملی و میثاق مان را دنبال نماییم تا کشور در مسیری که از24 خرداد 92 شروع شد ان شاالله با شتاب خوب در گام های بعدی جلو برود و آنچه که دغدغه همه هست و انقلاب به ما دیکته کرده است  در پیشرفت و تعالی و اعتلای نظام را ان شاالله شاهد باشیم.

شایان ذکر است این گردهمایی بزرگ و پرشور در امنیت کامل و آرامش مثال زدنی پایان یافت.


[ دوشنبه 95/2/6 ] [ 6:31 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]
حضور عارف در رودبار برای حمایت از دکتر منوچهر جمالی
دکتر عارف برای حمایت از دکتر منوچهر جمالی ساعتی پیش در سالن سینما زیتون رودبار حضور یافت و در میان حضور پرشور مردم گفت: جهت جبران عقب ماندگی ها، بیکاری و رونق اقتصادی باید از دکتر منوچهر جمالی و جمالی ها حمایت کنیم.

10 11 12

 

13 14  عارف-جمالی1  عارف-جمالی3

عارف-جمالی

1

1 2  4 5 6 7 8 9

3

عارف

عارف-جمالی2


[ دوشنبه 95/2/6 ] [ 6:31 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]
وقتی امنیت شهرستان رودبار زبانزد می شود
دکتر محمدرضا عارف پس از حمایت از دکتر منوچهر جمالی و توقف برای اقامه نماز ظهر و صرف نهار در شهر رودبار؛ این شهر را ترک نمود و از امنیت و استقبال مردم فهیم شهرستان رودبار نیز تشکر ویژه کرد

روابط عمومی شکوفه های زیتون طی اطلاعیه ای آورد: به حمد پروردگار؛ تدبیر دولت محترم؛ اعضای محترم شورای تامین شهرستان خصوصا فرماندار محترم بعنوان ریاست این شورا؛ حضور دکتر محمدرضا عارف عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و منتخب اول مردم تهران در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با امنیت بسیار مناسبی برگزار شد.

در این اطلاعیه آمده است: جا دارد از تمامی هواداران محترم و حاضرین گرانقدر و نیروهای انتظامی و امنیتی به جهت برقراری نظم و ثبات مثال زدنی تشکر گردد.

گفتنی است دکتر محمدرضا عارف پس از حمایت از دکتر منوچهر جمالی و توقف برای اقامه نماز ظهر و صرف نهار در شهر رودبار؛ این شهر را ترک نمود و از امنیت و استقبال مردم فهیم شهرستان رودبار نیز تشکر ویژه کرد.


[ دوشنبه 95/2/6 ] [ 6:30 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]
گزارش تصویری:
منوچهر جمالی و صمد مرعشی در جلسه شورای تامین
نشست هماهنگی شورای تامین شهرستان رودبار با حضور دوکاندیدای مجلس شورای اسلامی شهرستان رودبار

شکوفه های زیتون- با نزدیک شدن به زمان فعالیت رسمی تبلیغات در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی جلسه ای به ریاست سیّد محمد احمدی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان رودبار، اعضای شورای تامین، هیئت نظارت و هیئت اجرایی، منوچهر جمالی و صمد مرعشی دو کاندیدای دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان رودبار و اصحاب رسانه برگزار شد.

2

3

مسئولین

4

مرعشی-جمالی

1

جمالی1

فرماندار

صیادپور

مرعشی-جمالی-1

خبرنگاران

 

مرعشی


[ دوشنبه 95/2/6 ] [ 6:29 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]

مجموعه استیکرهای رای به آینده تقدیم به تمام هواداران دکتر جمالی برای استفاده در گروههای تلگرامی را در آدرس زیر بیابید

https://telegram.me/addstickers/khorgam5


[ شنبه 95/2/4 ] [ 4:7 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]

مجموعه استیکر های رای پاک تقدیم  به شما حامیان دکتر جمالی در جایجای شهرستان  رودبار

https://telegram.me/addstickers/khorgam4

 

گروه دوستداران و حامیان دکتر منوچهر جمالی در برنامه تلگرام

با عشق ورود کن،لینک گروه
https://telegram.me/joinchat/Bra1XT0y9kkEjR74jd_Lhg


[ جمعه 95/2/3 ] [ 12:0 صبح ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 394
بازدید دیروز: 833
کل بازدیدها: 1560762