سفارش تبلیغ
صبا

سرزمین مِه وخورشید (خورشیدگام سبز)
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

فرم های جعلی ایثارگران در خورگام

سه یا چهار روزی بود که برگه ای  با عنوان فرم ایثارگری وارد خورگام شده بود با این محتوا :کسانی که در سالهای 58 تا 70 خدمت سربازی خود را گذرانده اند و دارای کارت احتیاط باشند دو میلیون تومان پول نقد دریافت کرده ضمن اینکه یکی از فرزندان ذکور آنان از خدمت وظیفه معاف میگردد .

این مسئله در  به سرعت شایع شد و مشمولین فرم مخصوص را به همراه مدارک خواسته شده به آدر بنیاد ایثارگران نزاجا که در داخل فرم  درج شده بود ، به پست تحویل میدادند . شبهاتی در باره صحت فرم مارا بر آن داشت تا در این باره جستجویی را انجام دهیم . در همین راستا  زمانی که در سایتهای خبری در حال گشت و گذار بودیم با  گذارش جالبی از سوی روزنامه کیهان مواجه شدیم  با عنوان : کسی در این باره چیزی میداند ؟  در ادامه متن از  فرم های بالا سخن به میان آمده و اینکه این فرمها در اوایل سال جاری از شهر بابل ظهور کرده و سپس اهالی شهرستانهای اطراف در استان مازندران  با تکمیل فرم و مدارک خواسته شده آن را به آدرس بنیاد ایثارگران نزاجا حواله میدادند که با آگاهی بنیاد پس از دریافت محموله ها و اعتراض برخی از ایثارگران مبنی بر  سوع استفاده و تفتیش افکار عمومی ، به  ادارات پست  شهرستانهای مازندان دستور داده شده تا از پذیرش آنها خودداری کنند .

در همین راستا به اطلاع رسانی و چاپ گزارش روزنامه کیهان و پخش این اطلاعیه در خورگام و آگاهی مردم از اصل ماجرا ،خوشبختانه از انتشار بیشتر  آن جلوگیری شد .  و عمر فرم های جعلی  به پایان رسید

19 بهمن 1389


[ چهارشنبه 89/11/20 ] [ 1:25 عصر ] [ فرهنگ خورگام - رنجکش ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 110
بازدید دیروز: 772
کل بازدیدها: 1559027